HISTÓRIA RODINNEJ FIRMY

V roku 1987 sa z intuície dvoch špecializovaných železiarov, bratov Spinazzolovcov z Barletty, zrodila jedna z prvých spoločností zameraných na výrobu systémov stavebných puzdier.

V roku 1992 sa zrodila značka Ermetika. Nadšenie a vášeň vedú k úspechu a z juhotalianskej remeselníckej spoločnosti sa stala moderná a stabilná spoločnosť usilujúca sa o výskum a vývoj produktov, ktoré zlepšujú každodenný život s domácou pohodou a kvalitou interiérového dizajnu.

Dnes má naša značka viac ako 30 rokov a je na trhu dobre známa, čo je najlepšia voľba pre tých, ktorí požadujú kvalitu a vysokú estetiku bez kompromisov.

HISTÓRIA PRETVRVÁVAJÚCA VIAC AKO TRI DESAŤROČIA

Spoločnosť Ermetika je v súčasnosti jednou z popredných spoločností v oblasti výroby stavebných puzdier a bezrámových systémov. Stavebné puzdrá pre posuvné dvere poskytujú ďalší využiteľný priestor pre bývanie a esteticky spríjemňujú interiéry. Každý dom, byt, loft, hotel alebo kancelária môže získať so systémami Ermetika na funkčnosti a zväčšiť priestor pre nábytok, na rozdiel od použitia bežných otáčavých dverí.

KVALITA BEZ KOMPROMISOV A VYSOKÁ ÚROVEŇ ESTETIKY

Úsilie o dokonalosť prevedenia, širokú škálu výrobkov a ich doplnkov prinieslo také inovácie, ako napríklad oblúkové posuvné systémy. Vôbec prvý takýto model na svete bol vyrobený a patentovaný v roku 1996 spoločnosťou Ermetika. Skrine puzdier posuvných dverí sú spájané tzv. klinčovaním, čo je metóda spájania plechov bez použitia dodatočných spojovacích prvkov za použitia špeciálnych nástrojov. Eliminuje sa tým nutnosť spájania zváraním, čím nedochádza k tepelnému ovplyvneniu materiálu a vzniku korózie. Puzdrá sa výborne integrujú do steny, ich inštalácia je rýchla a jednoduchá. Použitie takýchto riešení prináša dlhú a bezproblémovú životnosť puzdier Ermetika.

JE TO OTÁZKA PRIESTORU

Architektúra svet mení, reaguje na nové a zvyšujúce sa požiadavky, architekti a dizajnéri študujú nové riešenia pre domy a kancelárie. Jednou z hlavných úloh je zmysluplné využitie priestoru a osobitosť. Dvere a okná sa tiež menia v priebehu rokov, za účelom zvýšenia štandardu bývania a vyjadrenia individuálneho štýlu. Ermetika zdieľa túto filozofiu a od roku 1987 vyrába systémy, ktoré poskytujú mimoriadnu využiteľnosť obytného priestoru. Spoločnosť Ermetika usiluje o vysokú úroveň v riadení výrobných procesov a manažmentu kvality, čoho dokladom je aj európsky certifikát podľa UNI ISO 9001: 2015 a neustále overovanie zhody s právnymi predpismi. Navyše boli posuvné systémy Ermetika nezávisle testované Inštitútom Giordano, v snahe poskytnúť zákazníkom pridanú záruku spoľahlivosti a bezpečnosti. Výsledkom technických skúšok vykonaných podľa normy UNI ISO 1527: 2000 je deklarácia, že posuvné systémy Ermetika môžu niesť štandardne dverné krídlo s hmotnosťou až 100 kg a boli testované pre 100.000 cyklov a hmotnostné maximum 576 kg. Spoločnosť Ermetika dlhodobo a pravidelne vykazuje vysoký predaj a pripravuje strategické marketingové akcie, nielen v Taliansku, ale aj po celom svete. Dnes je spoločnosť Ermetika známa ako jeden z celosvetovo najväčších producentov puzdier pre posuvné dvere a tento prepracovaný taliansky originál je teraz dostupný aj v Slovenskej republike.

ERMETIKA EXPANDUJE

Naša spoločnosť BauWeb s.r.o. dostala koncom roka 2019 príležitosť reprezentovať značku Ermetika na slovenskom, českom, maďarskom, rumunskom a rakúskom trhu. Túto príležitosť berieme s hrdosťou a pokorou. Za krátke obdobie, menej ako jeden rok sa nám podarilo vybudovať sieť pravidelných odberateľov a etablovať sa na slovenskom a českom trhu. … a tým to nekončí.

BauWeb tím

Náš tím je otvorený novým výzvam, vysoko motivovaný, pripravený rozpoznávať potreby zákazníkov a implementovať obchodné procesy, logistiku a služby pre ich uspokojenie.

Peter Kohút konateľ, zakladateľ
Erik Kohút Web Development
Peter Blahuta Obchodno-technický zástupca
Jaroslav Ličko Obchodno-technický zástupca
Marek Uhrinek Marketing
Petra Herbertová Administratíva
Linda Kohútová Obchodný asistent