Bezobložkové puzdrá a skryté zárubne

Zobraziť kolekciu

Puzdrá pre interiér

Zobraziť kolekciu

Kvalita bez kompromisov, vysoká estetika

Odstrániť zbytočné prekážky a vytvoriť priestor

Ermetika reaguje na funkčné požiadavky, vďaka čomu sú naše domácnosti priestranejšie a pohodlnejšie. Už pred viac ako 30 rokmi patrila Ermetika k priekopníkom výroby systémov stavebných puzdier pre posuvné a otočné dvere.

Láska k inováciám sprevádza históriu spoločnosti a inovácie nemôžu ignorovať kvalitu materiálov. Aby sa dosiahla vyššia úroveň spoľahlivosti a bezpečnosti, spoločnosť Ermetika neustále investuje do certifikácie procesov a výrobkov.

Staffeta

Tento rám je určený pre tých, ktorí milujú veľké otvorené priestory. V jednej kovovej skrinke môžu byť umiestnené dve paralelné posuvné dvere spojené synchronizovaným systémom posuvného pohybu. Môžete ľahko premeniť dve susedné miestnosti na veľký, jediný priestor, ktorý ju charakterizuje kontinuitou a jasom.

Arkimede

Spoločnosť Ermetika vyrobila prvý zakrivený systém v roku 1996, aby uspokojila návrhárov tým najvhodnejším modelom pre elegantné priestory. Krivku systému Arkimede je možné prispôsobiť ľubovoľnému polomeru. Je tvorený polkruhovým systémom, ktorý obsahuje zakrivené posuvné dvere. Arkimede umožňuje maximálnu personalizáciu priestorov a uspokojuje moderné potreby vizuálneho dizajnu a funkčnosti.

xREVERx

Systém reverzibilného zapustenia na stenu, ktorý sa skladá z rámu a dverí, vám umožňuje niekoľkými jednoduchými krokmi prispôsobiť celú konštrukciu vašim životným potrebám.

Máte záujem o obchodnú spoluprácu?

Chcem sa stať distribútorom

V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím kontaktujte prostredníctvom mailu.